برون سازمانی

یکی از ویژگی های مهم و تخصصی نیروی کار در اقتصادهای مبتنی بر دانش، ویژگی های مهارتی سرمایه های انسانی است. این مرکز می کوشد تا با برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی کسب و کار که سنگ بنای توسعه سرمایه های انسانی جهت نیل به اقتصاد مبتنی بر دانایی است، صنایع و موسسات و بنگاه های اقتصادی را در راستای توسعه، ارتقاء و بهبود عملکرد یاری نماید. 

از مهم ترین ویژگی های این دوره ها عدم محدودیت در تعداد دانش پذیران و امکان تغییر در مدت زمان و محتوای آموزشی توسط اساتید مجرب و مورد تایید می باشد و نیز با توجه به سابقه بیش از بیست سال حضور مستمر و موفقیت آمیز در حوزه آموزش بازرگانی این مرکز قادر است با توجه به نیاز متقاضیان، مدیران آموزش را در طراحی و برنامه ریزی دوره ها یاری نماید.

واحد برون سازمانی مرکز آموزش بازرگانی با در اختیار داشتن اساتید خبره و مطرح، این افتخار را دارد که بیش از یک دهه بیش از 1500 دوره آموزشی در واحدهای صنعتی مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی، خودروسازی و ... را برگزار کرده و در راستای رشد و ارتقاء  سطح کیفی آموزشی سازمان ها گام های مهم و موثری بردارد. 

تمامی دوره های مرکز به صورت اختصاصی برای سازمان ها، شرکت ها و بنگاههای اقتصادی قابل برگزاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 8695-021 داخلی 123 و 133 یا تلفن مستقیم 88970143 تماس حاصل فرمایید.


آخرین اخبار
تعداد کل بازدیدکنندگان : بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز : نفر
افراد آنلاین: نفر