قابل توجه کلیه علاقمندان به شرکت در آزمونهای مدیرفنی و تکنسین فنی آسانسور پرینت صفحه ارسال لینک به دوستان

قابل توجه کلیه علاقمندان به شرکت در آزمونهای مدیرفنی و تکنسین فنی آسانسوربه اطلاع کلیه علاقمندان به شرکت در آزمونهای مدیرفنی و تکنسین فنی آسانسور می رساند طبق تفاهم نامه ای که مابین مرکز آموزش بازرگانی و سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران برقرار گردید، مرکز آموزش بازرگانی اقدام به برگزاری و اجرای آزمونهای مدیرفنی و تکنسین فنی آسانسور نموده است. 

کلیه افرادی که تمایل به ثبت نام در این آزمون را دارند می رساند می توانند با مراجعه به نمایندگی های استانی مرکز اقدام به ثبت نام نمایند.

همچنین متقاضیان استان تهران نیز از صفحه اصلی ثبت نام آزمون فرم های ثبت نام ضمیمه را دانلود و کامل نموده و فرم کامل شده را به همراه مدارک زیر با فرمت PDF به نشانی btcedu97@gmail.com ارسال نمایید. خواهشمند است پس از ارسال ایمیل، جهت اخذ تاییدیه نهایی ثبت نام خود با مرکز آموزش بازرگانی(8695-021 داخلی 214) تماس حاصل فرمایید.


مدارکی که باید به همراه فرم ضمیمه شده به ایمیل مرکز آموزش بازرگانی (btcedu97@gmail.com) ارسال شوند:

1- تصویر کارت ملی

2- تصویر صفحه اول شناسنامه

3- تصویر مدرک تحصیلی

4-تصویر فیش واریزی برای مقاضیان استان تهران 

5- تصویر معرفی نامه از سوی سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استان ها و یا تشکل فعال در استان تهران

لازم به ذکر است که تمامی مدارک فوق در یک فایل pdf تهیه و به نام متقاضی به ایمیل ذکر شده ارسال شود.

بدیهی است که فقط به مدارک با فرمت ذکر شده ترتیب اثر داده خواهد شد.

نکات ثبت نام:

1-  متقاضیان در تمامی استان‌ها بجز استان ‌های ذکر شده بایستی در نمایندگی ‌های استان مربوطه ثبت نام نمایند و مدارک مورد نیاز را به نمایندگی های استان خود تحویل دهند.(اطلاعات نمایندگی‌های استان‌ها در بخش شبکه نمایندگی‌ها قابل دسترسی می‌باشد.)

2- آخرین مهلت آخرین مهلت ارسال مدارک جهت ثبت نام تا ساعت 16 روز دوشنبه  مورخ 30 اردیبهشت 98 می باشد. دریافت مدارک فقط درساعت و تاریخ ذکر شده می باشد و در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- استان  تهران مبلغ آزمون را به شماره کارت 6221.0610.8001.7801 به نام مرکز آموزش بازرگانی بانک پارسیان واریز نماید و متقاضیان سایر استان ها مبلغ آزمون را به حساب مرکز آموزش بازرگانی استان خود واریز نمایند.( هزینه آزمون مدیر فنی : 1.000.000ریال و آزمون تکنسین فنی: 800.000 ریال می باشد.)

 

منابع آزمون در وبسایت سندیکای آسانسور و پله برقی ایران به آدرس www.iseei.net در بخش خدمات قرار دارند. لینک مستقیم


تاریخ آزمون: 1 خرداد 98


ارسال نظر :


تعداد کل بازدیدکنندگان: 4736561 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1706 نفر
افراد آنلاین: 122 نفر