حضور موفق مرکز آموزش بازرگانی در نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی پرینت صفحه ارسال لینک به دوستان

حضور موفق مرکز آموزش بازرگانی در نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمیبه گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی  بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با برپایی بیش از هزار غرفه به نمایندگی از شرکت‌های داخلی و خارجی در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار مترمربع برگزار شد. نفت و صنایع بالادستی در سالن‌ 8 و 9، پالایش و صنایع پایین‌دستی در سالن 41، پتروشیمی و صنایع پایین‌دستی در سالن 14 و 15، گاز و صنایع میان‌دستی در سالن 38B، سازندگان تجهیزات صنعت نفت در سالن 31، سازندگان تجهیزات صنعتی ایران در سالن 6، صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی در سالن 7 و شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و سازندگان 10 گروه کالایی در سالن 27 غرفه دار بودند .

مرکز آموزش بازرگانی نیز در سالن 12-13 غرفه 307 با برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی حضوری موفق داشت و مورد استقبال بازدید کنندگان این نمایشگاه قرار گرفت 

در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت، گاز  و پتروشیمی مهندس عباسی مدیرعامل و رهبری معاون آموزشی مرکز آموزش بازرگانی، با حضور در غرفه پتروشیمی امیرکبیر در روز جمعه 13 اردیبهشت 1398 با دکتر غلامپور مدیرعامل این شرکت و دکتر سهمانی مدیرعامل بانک رفاه دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار دو طرف بر اهمیت گسترش همکاری های آموزشی در صنعت نفت و گاز تاکید کردند.

 

شرکت پتروشیمی امیرکبیر یکی از مهم ترین و بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلیمری در آسیا به شمار می رود که عمده سهام این شرکت متعلق به بانک رفاه کارگران می باشد.

در ادامه گزارش تصویری این نمایشگاه را از نظر می گذرانید.


اصول مذاکرات قراردادی در صنعت نفت و گاز 

مدرس : دکتر  بهمن متولی

تاریخ برگزاری 98/02/11 

 


ده توصیه جهت بازرگانی بین المللی در سال 98 

مدرس : دکتر رحیم محترم

تاریخ برگزاری : 98/02/12


ابزارهای حمل و نقل در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی 

مدرس: اقای تهامی نژاد

تاریخ برگزاری :98/02/13

اصول و فنون مکاتبات در صنعت نفت و گاز 

مدرس: آقای بهمن متولی 

تاریخ برگزاری : 98/02/14 

 ارسال نظر :


تعداد کل بازدیدکنندگان: 4736561 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 858 نفر
افراد آنلاین: 63 نفر