برگزاری سراسری‌ آزمون مدیران و تکنسین های فنی آسانسور در 22 حوزه امتحانی در مرکز آموزش بازرگانی پرینت صفحه ارسال لینک به دوستان

برگزاری سراسری‌ آزمون مدیران و تکنسین های فنی آسانسور در 22 حوزه امتحانی  در مرکز آموزش بازرگانیبه گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی یازدهمین آزمون سراسری مدیران و تکنسین های فنی آسانسور در 22 استان کشور توسط  مرکز آموزش بازرگانی و نمایندگی های تحت پوشش برگزار گردید.

مرتضی کارگر مدیر شبکه نمایندگی های مرکز با بیان اینکه این آزمون برای نخستین بار به صورت الکترونیکی برگزار گردیده است تصریح کرد، آزمون مذکور وفق تفاهم نامه مرکز و سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و با نظارت دفتر ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت در بستر شبکه نمایندگی های مرکز برگزار می گردد که در یازدهمین دوره این آزمون 318 نفر در 22 نمایندگی این مرکز حضور یافته و به سوالات آزمون بصورت الکترونیکی پاسخ دادند.

وی افزود با الکترونیکی شدن این آزمون ضمن تسریع در ارائه نتایج آن، تلاش خواهد شد فواصل زمانی آزمون ها کوتاه تر شده و آزمون های بیشتری در طی سال برگزار گردد. همچنین نتایج این آزمون حداکثر ظرف یک هفته  پس از برگزاری آزمون ضمن درج در وب سایت مرکز به سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها نیز اعلام خواهد گردید.

 ارسال نظر :


تعداد کل بازدیدکنندگان: 4736561 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 943 نفر
افراد آنلاین: 75 نفر