نمایندگی استان خراسان رضوی کارگزار صندوق ضمانت صادرات ایران میشود پرینت صفحه ارسال لینک به دوستان

نمایندگی استان خراسان رضوی کارگزار صندوق ضمانت صادرات ایران میشود



نمایندگی استان خراسان رضوی کارگزار صندوق ضمانت صادرات ایران میشود

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی، مدیر شبکه نمایندگی های مرکز پس از بازدید از نمایندگی استان خراسان رضوی در شهر مقدس مشهد اعلام کرد به زودی کارگزاری صندوق ضمانت صادرات در استان خراسان رضوی به نمایندگی این مرکز اعطا خواهد گردید.

مرتضی کارگر با اعلام این خبر افزود، این نمایندگی به عنوان قدیمی ترین نمایندگی مرکز با 18 سال سابقه، موفق گردیده است به عنوان بازوی آموزشی سازمانهای حاکمیتی حوزه بازرگانی به ایفای نقش پرداخته و علاوه بر آن توانسته است خدمات آموزشی و مشاوره ای ارزنده ای را به جامعه مخاطبین بخش خصوصی نیز ارائه نماید.

به گفته وی این نمایندگی تا پایان سال با ایجاد دو شعبه در شهرهای تربت حیدریه و سبزوار حضور خود در خارج از مرکز استان را تثبیت خواهد کرد و به عنوان یکی از نمایندگی های پیشرو این مرکز حضور پر رنگ تری در جامعه مخاطبین خواهد داشت.

مدیر شبکه نمایندگی های مرکز با اشاره به اینکه همکاری بین مرکز و صندوق ضمانت صادرات در چارچوب انعقاد تفاهم نامه ای توسعه خواهد یافت تصریح کرد، پیش از این نیز نمایندگی استان اصفهان به عنوان کارگزار این صندوق وارد همکاری شده و خوشبختانه به عنوان کارگزار نمونه کشور نیز انتخاب گردیده است.

وی یادآور شد با توجه به سیاست های کلان مرکز در خصوص شبکه نمایندگی ها، تلاش میشود سبد محصولات قابل ارائه در نمایندگی ها از طریق اخذ کارگزاری صندوق ضمانت صادرات، اخذ کارگزاری صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و سایر فعالیت های مشابه افزایش یابد. 


ارسال نظر :


تعداد کل بازدیدکنندگان: 4736561 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 659 نفر
افراد آنلاین: 274 نفر