معرفی دوره‌ MBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

معرفی و مزیت‌های دوره MBA


MBA مخفف عبارت Master of Business Administration است که به معنی «کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار» می‌باشد. در واقع MBA گستره فراوانی از حوزه‌های عملیاتی تا حوزه‌های تجاری دارد.

رقابت در دنیای کسب و کار امروزی پیچیده و همراه با ظرافت‌های فراوانی است. تسلط بر ابزارهای مدیریت کسب و کار می‌تواند نقطه‌ی تمایزی برای یک مدیر موفق باشد. به جرات می‌توان گفت تصمیم‌گیری برای گذراندن دوره MBA یک گام بزرگ برای مدیران موفق است. در کنار تمام مزیت‌هایی که MBA به شما ارائه خواهد کرد و در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است، داشتن مدرک از یک دانشگاه خوب و برجسته ارزش و اعتبار شما و در یک کلام کسب وکار شما را دو چندان خواهد کرد. شما با آخرین روند کسب و کار بین‌المللی آشنا خواهید شد و جدیدترین ابزارها و تکنیک‌های مدیریت را به کار خواهید گرفت و در یک فعالیت تیمی در چالشی همیشگی برای بهبود و ارتقا کسب و کار خود قرار خواهید گرفت. بدین ترتیب بهترین ابزارها برای تغییر در محیط کسب و کار در دستان شما خواهد بود. توانایی‌هایی که به این طریق به دست خواهید آورد، بهترین وسیله برای تطبیق با تغییرات اجتناب‌ناپذیر صنایع و بازار خواهد شد و به سرعت می‌توانید یک مسیر جدید پیدا کنید.

– توسعه مهارت‌های مدیریتی،

– ایجاد یک شبکه حرفه‌ای قوی ارتباطی با اساتید و مدیران،

– توانایی مدیریت شرایط بحرانی و دشوار،

– تحلیل و تفسیر درست اطلاعات،

– بهبود تصویر ذهنی مثبت از شرکت و سازمان،

– توسعه، تبلیغ و فروش بیشتر محصول و خدمات شرکت خود،

– استخدام و نگهداشت استعدادهای برتر در سازمان،

– آماده شدن برای ایجاد تغییر و پیشرفت در محیط کسب و کار،

– بهبود نحوه بیان ایده‌های خود به شکلی مؤثر،

– اخذ مدرک معتبر دو امضا از دانشگاه امیرکبیر و مرکز آموزش بازرگانی

از یک سو نیاز و تقاضای جامعه‌ی مدیران و دانش‌پژوهان کشور و همچنین محبوبیت روزافزون این رشته و از سوی دیگر توانمندی‌های بالقوه آموزش عالی، مرکز آموزش بازرگانی را به عنوان یکی از قطب‌های آموزش‌های مهارتی بر آن داشت که در یک تعامل با دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های کشور برگزاری دوره‌های MBA با گرایش‌های لجستیک و زنجیره تأمین، مدیریت پروژه و مدیریت مالی را در دستور کار خود قرار دهد.

مخاطبین دوره

گروه‌های هدف MBA دو گروه هستند، گروه اول مدیران اجرایی که حداقل سه سال سابقه فعالیت اجرایی (ترجیحا در زمینه‌های مرتبط با گرایش‌های موجود) دارند و علاقه‌مند به ارتقاء دانش مدیریتی خود هستند و گروه دوم فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی از دانشگاه‌های معتبر که خواهان آموزش دانش مهارتی و کاربردی در این حوزه می‌باشند.

برنامه زمان‌بندی

سه گرایش MBA، حداکثر طی یک سال و مشتمل بر دروس عمومی و تخصصی ارائه می‌گردد. حسب سوابق موجود و تجارب گذشته و به منظور حضور حداکثری شاغلین و فعالان کسب و کار، این دوره‌ها خارج از ساعت اداری و یا در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌گردد.

شرایط ورود به دوره

*دارا بودن مدرک کارشناسی معتبر

*موفقیت در مصاحبه ورودی

منظور از مصاحبه ورودی، ارزیابی آمادگی داوطلب جهت تحصیل در دوره مربوط می‌باشد. در این مصاحبه، توانایی فکری از قبیل استدلال منطقی، تفکر انتقادی، تحلیل شواهد (قضاوت) و قدرت بیان داوطلب مورد سنجش قرار می‌گیرد.

نحوه ارزشیابی دوره

ارزیابی دروس دوره با توجه به سبک آموزش کاربردی مهارتی شامل ارائه پروژه، حضور فعال در هم‌اندیشی‌های دوره و مباحثه‌ها و چالش‌های کلاسی، تحلیل مورد پژوهی و آزمون علمی و عملی می‌باشد.

گواهی‌نامه پایان دوره

دانش‌پذیران محترم در پایان دوره، موفق به اخذ گواهی‌نامه معتبر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) و مرکز آموزش بازرگانی با قابلیت ترجمه رسمی و تاییدیه وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه می‌گردند.


معرفی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌های مدیریت دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌های مدیریت دانشگاه صنعتی امیرکبیر بالغ بر 40 سال است که به عنوان یکی از دانشکده‌های پیشرو در حوزه مهندسی صنایع و سیستم فعالیت می‌کند.

این دانشکده با بهره‌گیری از ظرفیت علمی 30 نفر از اعضای هیئت‌علمی خود، در مقطع کارشناسی با ارائه رشته «مهندسی صنایع»، در دوره کارشناسی ارشد با ارائه هشت گرایش «مدیریت پروژه»، «بهینه‌سازی سیستم‌ها»، «سیستم‌های کلان»، «مدیریت مهندسی»، «مهندسی مالی»، «مهندسی و مدیریت نوآوری و فناوری»، «مهندسی لجستیک و زنجیره تامین» و «مهندسی سیستم‌های سلامت» و در دوره دکتری با ارائه رشته «مهندسی صنایع» فعالیت می‌نماید.

معرفی دوره MBA لجستیک و زنجیره تامین (MBA in Logistics & Supply Chain Management)


لجستیک و زنجیره تامین، به هماهنگی تولید، موجودی، موقعیت مکانی و زمانی و حمل و نقل بین اعضای یک زنجیره تامین اشاره دارد تا به بهترین ترکیب پاسخگو بودن و کارایی برای دسترسی به بازار دست پیدا نماید.

دوره MBA لجستیک و زنجیره تامین با ارائه ۲۴۰ ساعت آموزش به عنوان یک دوره حرفه‌ای آموزش مدیریت زنجیره تامین، دانش‌پذیران را با ابزارهای به روز و تخصص‌های کلیدی لجستیک و زنجیره تامین آشنا می‌سازد.

ماژول‌های اصلی:

ماژول‌های تخصصی:

اساتید MBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

بروشور را ورق بزنید

بروشور را ورق بزنید

نحوه ثبت‌نام دوره‌های MBA


تکمیل فرم ثبت‌نام و تحویل یا ارسال آن به همراه مدارک لازم به شرح ذیل:

  • کپی مدرک تحصیلی کارشناسی
  • دو قطعه عکس 4*3
  • کپی صفحات شناسنامه
  • کپی کارت ملی (پشت و رو)
  • شرح سوابق‌کاری

نمونه گواهینامه:

پیش ثبت‌نام
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت‌نام دومین دوره MBA لجستیک و زنجیره تامین
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان

درخواست اطلاعات بیشتر

فایل‌های مرتبط

pdf

بروشور دوره‌های MBA و DBA

دریافت فایل

دوره‌های مرتبط

دومین دوره تربیت کارشناس تحلیل حرفه‌ای و امکان‌سنجی طرح کسب و کار

2021-06-20

ارزیابی مالی- اقتصادی پروژه از مهم ترین رکن های تصمیم گیری در مورد مطلوبیت و یا عدم مطلوبیت انجام …

ادامه مطلب

جامع مهارت‌های بازرگانی و تجارت بین‌الملل(دوره 183)

تامین به موقع سفارشات کالا، مواد اولیه، قطعات و لوازم یدکی با توجه به میزان موجودی و مصرف آن، …

A Comprehensive Course on Communication & Language Skills in International Trade

(یازدهمین دوره جامع مهارتهای زبان انگلیسی کسب و کار) ۱.Socializing and Networking (12 hours) …