هوشمندسازی کسب و کار با نرم‌افزار Power BI Online

Date: 05 Aug 2021
Time: یکشنبه‌ها ۲۰:۳۰-۱۶:۳۰ و پنجشنبه‌ها ۱۹-۱۵
Duration: ۳۲ ساعت
Price: 29,000,000 IRR
Course Code: B1-00-142
This course could be held in your place.
Parisa Mohsenzadegan
Relations:
Parisa Mohsenzadegan 0218695

Course Descriptions

یکی از مشکلات رایج در سازمان‌ها و شرکت‌ها با وجود دارا بودن داده‌های ذی قیمت، عدم توانمندی در ارائه راه حل‌های دقیق و کارآمد با استفاده از تحلیل داده‌ها است. سازمان‌ها و شرکت‌ها اغلب درگیر جمع‌‌آوری داده هستند اما کمتر توجهی به فرآیند پس از تجمیع آن دارند! همانطور که می دانید یکی از اهداف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات، تحلیل و آنالیز داده می‌باشد که نقش بسیار مهمی در حل معضلات جاری و آتی سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد.
نرم افزار Power BI به عنوان یکی از برترین نرم‌افزارهای هوش تجاری (Business Intelligence) در دنیاست که توسط شرکت Microsoft طراحی شده است. براساس گزارش مرجع تخصصی Gartner در سال‌های ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، این راهکار در بالاترین رتبه و سطح در بین کلیه راهکارهای جهانی قرار گرفته است. علت محبوبیت این نرم‌افزار در بین کاربران در دنیا، متعلق بودن این نرم‌افزار به شرکت Microsoft می‌باشد و قرار گرفتن این نرم‌افزار در کنار نرم‌افزارهای آفیس (مخصوصا اکسل)، راهکارهای مدیریت پروژه مایکروسافت (Microsoft Project Server)، SharePoint و بسیار دیگری از محصولات مایکروسافت می‌باشد. یکی از مهمترین مزایای این نرم افزار دامنه کاربرد نرم‌افزار برای کلیه افراد و کلیه رشته‌های کاری و کلیه سطوح سازمانی است. که بدلیل راحتی کار برای کاربران، شرکت‌ها و سازمان‌ها به سرعت به سمت این راهکار پیش رفته‌اند.
در این دوره، معرفی شاخص‌های کلیدی عملکرد و پیاده‌سازی داشبوردهای حوزه منابع انسانی، مدیریت پروژه، بازاریابی و فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان، مالی و حسابداری، مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت استراتژیک و برخی حوزه‌های دیگر می‌باشد.