واحد آموزش سازمانی

یکی از ویژگی‌های مهم و تخصصی نیروی کار در اقتصادهای مبتنی بر دانش، ویژگی‌های مهارتی سرمایه‌های انسانی است. این مرکز می‌کوشد تا با برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی کسب و کار که سنگ بنای توسعه سرمایه‌های انسانی جهت نیل به اقتصاد مبتنی بر دانایی است، صنایع و موسسات و بنگاه‌های اقتصادی را در راستای توسعه، ارتقاء و بهبود عملکرد یاری نماید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره‌ها عدم محدودیت در تعداد دانش‌پذیران و امکان تغییر در مدت زمان و محتوای آموزشی توسط اساتید مجرب و مورد تایید می‌باشد و نیز با توجه به سابقه بیش از بیست و شش سال حضور مستمر و موفقیت آمیز در حوزه آموزش بازرگانی این مرکز قادر است با توجه به نیاز متقاضیان، مدیران آموزش را در طراحی و برنامه‌ریزی دوره‌ها یاری نماید.

واحد آموزش‌های سازمانی مرکز آموزش بازرگانی با در اختیار داشتن اساتید خبره و مطرح، این افتخار را دارد که بیش از یک دهه بیش از 1500 دوره آموزشی در واحدهای صنعتی مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی، خودروسازی و ... را برگزار کرده و در راستای رشد و ارتقاء سطح کیفی آموزشی سازمان ها گام‌های مهم و موثری بردارد.

تمامی دوره‌های مرکز به صورت اختصاصی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی قابل برگزاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 8695-021 داخلی 128، 223 و 133 یا تلفن مستقیم 88970143 تماس حاصل فرمایید.

گالری تصاویر

اخبار منتخب مرکز

با ما در تماس باشید

jsj

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره و رفتار حرفه‌ای در جلسات تجاری

دوره اصول و فنون مذاکره