توسط
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱ و ۰۸ دقیقه

تمدید تفاهم نامه همکاری آموزشی مرکز آموزش بازرگانی و مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی طی نشستی با حضور مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی و رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تفاهم نامه همکاری آموزشی فی ما بین دو طرف تمدید گردید.

مدیر شبکه نمایندگی های مرکز در همین خصوص اعلام کرد که به موجب این تفاهم نامه به کلیه نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی در سراسر کشور اجازه برگزاری دوره های عمومی و تخصصی ایمنی و بهداشت کار داده خواهد شد و شبکه نمایندگی های مرکز می توانند نسبت به ارائه خدمات آموزشی مذکور در جامعه صنعت، معدن و تجارت کشور اقدام نمایند.

وی با اشاره به سابقه یکساله همکاری این دو مرکز افزود، طی هشت ماه ابتدای سال 98 بیش از 7000 نفر در بستر این تفاهم نامه خدمات آموزشی مرتبط با حوزه ایمنی و بهداشت کار را در شبکه نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی دریافت کردند و این مرکز تلاش خواهد کرد توسعه این آموزش ها را در سراسر کشور در دستور کار خود قرار دهد.

مرتضی کارگر ابراز امیدواری کرد طی یک سال آینده حداقل سی هزار نفر از خدمات آموزشی مرکز و شبکه نمایندگی ها در این حوزه استفاده نمایند و این آموزش ها منجر به کاهش حوادث ناشی از فعالیت در محیط های صنفی و صنعتی خصوصا حوزه های مرتبط با صنعت، معدن و تجارت گردد.


0 دیدگاه