اولین دوره آموزش مجازی MBA

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸ و ۰۱ دقیقه |اخبار مرکز

بر اساس این گزارش؛ این دوره، اولین دوره تخصصی بلندمدت (MBA) طی سال‌های اخیر بوده که با توجه به وضعیت کنونی کشور و کرونا بصورت آنلاین و با مشارکت طرفین برگزار شد.

دوره‌های MBA در دو گرایش (مدیریت پروژه و مدیریت لجستیک و زنجیره تامین) بصورت مجزا به مدت 240 ساعت برگزار می‌شود، که این دوره‌ها مبتنی بر دانش، تجربه و مهارت اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مرکز آموزش بازرگانی برگزار شد.

مراسم معارفه این دوره‌ها در اسفندماه سال گذشته با حضور دکتر اصفهانی‌پور (رییس محترم دانشکده مهندسی صنایع)، اقای مهندس عباسی (مدیرعامل محترم مرکز)، خانم دکتر اشرفی (عضو هیات علمی دانشگاه) و دکتر شیخ سجادیه (عضو هیات علمی دانشگاه) به منظور آشنایی بیشتر دانشپذیران با سرفصل‌ها و محتوای دوره‌ها انجام شد‌.


لازم به ذکر است؛ دوره مدیریت MBA از جمله دوره‌های آموزشی مدیریتی پررونق سالهای اخیر است، که بیش از صد سال قدمت دارد؛
این دوره به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش مدیریت هستند، اما در زمینه‌های دیگر تحصیل کرده‌اند. به همین علت، عموم مخاطبان این دوره، تحصیلات اصلی خود را در حوزه‌های دیگر گذرانده و برای تکمیل مهارت‌های مدیریتی خود، این رشته را به صورت دانشگاهی یا در قالب دوره MBA دنبال می‌کنند.

این دوره آموزشی به افراد در هر تخصص و دانشی امکان می‌دهد تا ذهن خود را متوجه خلاءها، نیازها، شکاف‌ها و کمبودهای بازار کنند و بر اساس تکنیک ها و تاکتیک‌هایی که بازار و کسب و کار می‌طلبد، بهترین راه برای توسعه کسب و کار خود را پیدا نموده و سهم خود را از بازار افزایش دهند.

شایان ذکر است در اولین دوره، دانشپذیرانی از شرکت‌های مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران، فولاد مشیز کرمان، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی شهید تندگویان، طیوران ابزار و شستا حضور دارند.

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با این دوره‌ها و ثبت‌نام می‌توانند به صفحه مرکز آموزش بازرگانی www.ibtc.ir مراجعه کنند.

لینک‌های مرتبط:


۱۱ اسفند

برگزاری آخرین دوره تربیت کارشناس حمل و نقل بین المللی در سال ۱۴۰۰

لجستیک, حمل_و_نقل_بین_المللی, بازرگانی

✨ششمین دوره آموزشی آنلاین💻 تربیت کارشناس حمل و نقل بین‌المللی 👨‍💻مدرس دوره: امیرعباس تهامی نژاد …

ادامه مطلب
فایل‌های پیوست
pdf

روزنامه اقتصاد کلان

دریافت فایل
pdf

روزنامه اقتصاد ملی

دریافت فایل
pdf

روزنامه اقتصادی آسیا

دریافت فایل
pdf

روزنامه هدف و اقتصاد

دریافت فایل
pdf

روزنامه اخبار صنعت

دریافت فایل