هم اندیشی مدیران نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی

۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷ و ۰۶ دقیقه |اخبار مرکز

هم اندیشی مدیران نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی با حضور 21 نمایندگی در تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی :

هم اندیشی مدیران نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی در محل سالن شهید مطهری و با حضور مدیرعامل مرکز و مدیران 21 نمایندگی با محوریت خدمات غیر آموزشی شبکه نمایندگی ها برگزار شد.

به گفته مدیر شبکه نمایندگی های مرکز آموزش بازرگانی در این هم اندیشی دکتر اصغری مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، دکتر توکلی معاون شرکت بهسازان ملت(مجری سامانه تدارکات الکترونیکی دولت)، دکتر حسین آبادی معاون مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خانم مهندس زیاری نماینده دفتر ماشین سازی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مهندس مردمی عضو هیات مدیره و رئیس کمیته آزمون و آموزش سندیکای آسانسور و پله برقی ایران حضور یافتند.

مرتضی کارگر در همین رابطه افزود، این هم اندیشی با توجه به پروژه های ملی در حال اجرا در شبکه نمایندگی ها و با حضور مدیران سازمان های همکار و در جهت افزایش تعامل و ایجاد فهم مشترک از سیاست ها و چالش های اجرایی این پروژه ها برگزار گردید و توانست به نتایج عملیاتی و تصمیمات مهمی دست یابد.

وی تصریح کرد با توجه به ماموریت هایی که از طرف وزارت متبوع در خصوص توسعه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به این مرکز محول گردیده است، انجام فعالیت های ترویجی، ارائه خدمات ثبت نام کاربران در سامانه، صدور و ابطال گواهی امضای الکترونیکی و آموزش کاربران برای استفاده از این سامانه از مقولاتی است که طی سال های اخیر در مرکز و شبکه نمایندگی ها به آن پرداخته شده است و در سراسر کشور نام این سامانه با نام این مرکز گره خورده است.

وی در بخش دیگری با توجه به تفاهم نامه سه جانبه مرکز با سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و دفتر ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود، این مرکز مجری برگزاری آزمون های مدیر فنی و تکنسین فنی آسانسور در سراسر کشور بوده و طی 18 ماه گذشته بیش از 3000 نفر در آزمون های این مرکز شرکت کرده اند.

مرتضی کارگر در خصوص همکاری با مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار نیز اضافه کرد با توجه به نیاز بسیار بالای جامعه مخاطبین مرکز از جمله جامعه بزرگ اصناف و کسب و کارهای کوچک و متوسط مستقر در شهرک های صنعتی و سایر دی نفعان مرکز به مباحث ایمنی، این مرکز طی تفاهم نامه ای مجری برگزاری دوره های ایمنی و بهداشت کار در سراسر کشور گردیده است.

وی ابراز امیدواری کرد این مرکز بتواند با برگزاری دو هم اندیشی مشابه دیگر با موضوعات و پروژه های آموزشی و غیر آموزشی نسبت به افزایش سطح کمی و کیفی فعالیت های شبکه نمایندگی ها اقدام نماید.


اخبار مرتبط
۱۶ آبان

برگزاری پنجمین نشست تجاری ایران و آلمان

مرکز آموزش بازرگانی, نشست ایران و آلمان, نشست تجاری

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی: پنجمین نشست تجاری ایران و آلمان امروز شنبه 16 آبان ماه در …

ادامه مطلب
۰۳ دی

حضور مرکز آموزش بازرگانی در پانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت

مرکز آموزش بازرگانی, کنفرانس, کنفرانس بین المللی مدیریت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی:در نمایشگاه جانبی پانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت که …

ادامه مطلب
۲۷ دی

کارگاه آموزشی ارزیابی اثربخشی آموزش برگزار شد

مرکز آموزش بازرگانی, کارگاه, اثر بخشی آموزش

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش بازرگانی: کارگاه تخصصی دو روزه ارزیابی اثربخشی آموزش در تاریخ 27 دی …

ادامه مطلب